Yerinde Bilgisayar Servisi | Kurumsal

Tüm ürünlere teknolojik destek verilmek üzere hizmet
vermek için çalışmalarına başlayan yerindebilgisayarservisi.net tarafından
  • Bilgisayar ve Notebook Onarım
  • Web hizmetleri
  • Network hizmetleri
Yazılım Çözümleri alanında tüm hizmetler verilmektedir.

Yerinde Teknik Servis Hizmetimiz sayesinde İstanbul’un tüm bölgelerine en kısa sürede teknik destek sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin teknolojik ürünler üzerindeki tüm ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde karşılanmaktadır. Alanında uzman ve deneyim sahibi ekiplerimiz tarafından yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir. Mesafe farkı olmaksızın müşterilerimizin kendi adreslerinde ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.

Yerindebilgisayarservisi.netbünyesinde birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik teknik servis hizmeti verilmektedir. Yapılan işlerdeki profesyonellik çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

Vizyon ve Misyon :

Vizyonumuz: Zaman konusunda problem yaşayan kişilerin adreslerinde teknik destek vererek kalitemizi artırmak adına problemsiz ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Dünya ve ülke genelinde meydana gelen teknolojik gelişmeleri en hızlı şekilde takip ederek müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve bu alandaki tüm ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamaktır.

Kalite Anlayışı :

Bilgisayar ve diğer teknolojik ürünlerin sorunsuz bir şekilde kullanımı için teknik servis hizmetleri son derece büyük bir önem taşımaktadır.Biz yerindebilgisayarservisi.net olarak bu alanda beklentileri güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermeye başladık.Servisimiz tarafından tüm konulardan önce müşteri memnuniyetine gereken önem verilmektedir. Servisimizde görev alan ekipler, müşterilerin beğenilerini kazanmak için yapılan işlere özen gösterilmesi gerektiğinin farkındadır.